Argus Filch - David Bradley - PRVNÍ INFO

13. února 2009 v 18:04 | **Jůlinka**

>>>Argus Filch - David Bradley - PRVNÍ INFO<<<

Info o potrhlém školníkovi v celém článku xD...
Celé jméno:

David Bradley


Datum narození:

17. 04. 1942

Znamení:

beran

Životopis:
Tento herec amerických akčních filmů je bývalým šampionem Spojených států v kickboxu. Původně se chtěl stát zpěvákem. Na začátku své kariéry se živil především jako instruktor bojových umění. Svoji první velkou filmovou roli ztvárnil v americkém filmu Americký ninja 3., kde nahradil svého hereckého kolegu Michaela Dudikoffa, s nímž se sešel při natáčení čtvrtého pokračování.

Již v té době byl označován jako nástupce Michaela Dudikoffa. V první polovině 90. let se objevuje po boku Marka Dacascose v akčním filmu Americký samuraj. V té době také natáčí snímek Americký ninja 5. Jedná se zatím o poslední díl. S režisérem Samem Firstenbergem ( režisér Amerického samuraje ) dále natáčí snímky Bojovníci krve, Cyborg cop 1. a Cyborg cop 2.

David Bradley natočil velkou spoustu akčních filmů. V roce 1997 např. snímek Teroristé. Tento film vznikl v režii kanadského mistra bojových umění Jalala Merhiho. Na začátku herecké kariéry hostoval v jedné epizodě seriálu To je vražda, napsala.ON VYPADÁ STRAŠNĚ SYMPATICKY =D....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání =)

Sčítání lidu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama